SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet htc one a9 shum i ruajtur .
Çmimi :
€175.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '18
ID e produktit :
187173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet htc one a9 shum i ruajtur dhe ne gjendje te mir pune teli ka ardh nga Zvicra vjen me paketim te vetin dhe paisjet percjellse eshte shum i holl ka fingerprint shum te shpejt etj etj eshte nje nder celularet me te mir te HTC .Cmimi nuk diskutohet Kontaki : +38649319990

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ylli
049319990
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »