SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kërkoj bashkëbanues, banesa afër Viva Fresh te rruga B
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '18
ID e produktit :
187518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhinë (frigorifer dhe shporet) banjo dhe maqinë për rroba

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Pristina
045 29 29 13
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »