SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kärcher K2 HOME+Car
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '18
ID e produktit :
187718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kärcher K2 HOME+Car
-"K2 Compact Car & Home T 150" është shumë praktik për shkak të përmasave të saj kompakte dhe performancës së jashtëzakonshme. Pajisja përfshin një Pistolet, gyp presioni 4 m,kokën tornado për papastërti shumë kokëforta dhe një filtër të ujit për të mbrojtur pompën nga papastërtia. Paketa "CAR" kryen pastrimin e mjeteve me efekt të lartë. Ai përfshin një furçë larjeje , një kokë për shkumë që ngjitet mirë në sipërfaqe dhe ka fuqinë shpërndarëse maksimale dhe 500 ml shampo makine. Paketa 'Home', posedon modelin T 150 (Pastrues me rotacion i siperfaqeve) dhe 500 ml të detergjentit "Patio & Deck". Ky model vjen me komplet Setin e Paisjeve "CAR & HOME T150" ideal për nevoja shtëpisë, për larje automjeti, biciklete, oborret etj.Distributor i autorizuar i Karcher per Kosove: RAMOCA SHPK
+38344300802
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »