SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Karcher K 4 Full Control + Sp40 + Car 'set aksesorësh'
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '18
ID e produktit :
187722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Karcher K 4 Full Control + Sp40+Car, vjen me një gamë të plotë të aksesorëve për t'ju ndihmuar të përballoni edhe detyrat më të vështira të pastrimit në shtëpinë tuaj. Pajisje të përfshira janë: Furca Sp40, furçë larjeje e butë për ,makinë, , detergjent 1 L guri dhe shampon 1L për makinë. Këto pajisje e bëjnë këtë makinë presioni të përsosur për pastrimin e oborrit, stolisjeve, koshave, gardheve, mobiljeve të kopshtit dhe makinave. Sistemi inovativ i ri i kontrollit të plotë do t'ju ndihmojë të zgjidhni vendosjen e përsosur të presionit për çdo detyrë pastrimi. Zgjidhni nga tre menyt e presionit ose modaliteti i detergjentit dhe ekrani LED do t'ju tregojë cilin llojë të presionit që jeni duke përdorur. Kjo makinë është projektuar për një stabilitet të përmirësuar, ndërsa gypi me presion të lartë 6 m ju jep shumë mundësi.
Distributor i autorizuar i Karcher per Kosove :RAMOCA Shpk
+38344300802
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »