SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kärcher K 5 Full Control Home&Car
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '18
ID e produktit :
187724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kärcher K 5 Full Control Home&Car, ka të gjithë fuqinë dhe aksesorët e pastrimit që ju nevojitet, duke përfshire risinë tonë më të fundit të pastrimit - vazhduesin Multijet 3-in-1 që mund të rregullohet me rrotullim mes varianteve për larje të makinës, kopshtit apo për shpërndarjen e shamponit! Brenda çdo modaliteti të presionit mund të rregulloni lehtësisht presionin me rrotullim dhe modaliteti i presionit shfaqet në dorezen me LED teknologji. Kjo makinë vjen me ruajtjen në vet makinën për të gjithë aksesorët tuaj të tjerë, duke përfshirë një mbështjellës për ruajtjen e zorrës së presionit të lartë, kjo zorrë prej 8 metrash ju jep shumë lehtësi, duke i bërë detyrat e pastrimit të thjeshta dhe të lehta. Pjeset e setit (Home) përfshin pajisje të mëposhtme: pastrues kockave T350 dhe një shishe 1L me detergjent të gurit dhe fasadës, që e bën të lehtë trajtimin e pllakave më të vështira të dyshemesë, stolisjeve, gardheve, mureve, koshave . Ndërsa paisjet e setit (Car), përfshin furqën e butë me fuqi rrotulluese me montim në pistoletën e presionit! Me motor të integruar që ftohet me ujë, i jep qendrueshmeri, jetëgjatësi dhe performancë te jashtëzakonshme makinës K5.
Distributor i autorizuar i Karcher per Kosove: RAMOCA Shpk
+38344300802
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »