SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ram Memory 4gb ddr3l (1600mhz)- 2 copa
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '18
ID e produktit :
187780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy copa ram per llaptop ddr3l nga 4gb te firmes Samsung.Shpejtesine 1600mhz. Bej ndrrim me nje Ram 8gb.Mundeni me i prevu dhe me i testu,Cmimi 15 euro per cope.049885609
Informata rreth publikuesit
Fisnik
049885609
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »