SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kompleti per Call Center
Çmimi :
Falas
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '18
ID e produktit :
187898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten kompjuter komplet me monitor, maus, tastiere, ndegjojse, sebashku me tavolina karrika.
Kompjuteret jane me gjendje te rregullt dhe te gateshem per pune CALL CENTER, internet cafe e te ngjashme.

qmimi sipas marveshjes

Tel 0038344865122
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »