SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
3D panoramic camera wifi
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '18
ID e produktit :
187905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
3D panoram kamerë në formë të poqit elektrik.

Kjo kamerë sigurie është e dizajnuara për përdorim në ambiente të mbyllura si dhoma, lokale, zyre etj.. ndërsa është e pajisur me një sërë karakteristikash të avancuara, karakteristika të sigurisë dhe lidhje të shpejtë.

Pamjen e kamerës mund ta shikoni përmes IP nga çdo kompjuter, celular apo tablet, ndërsa kamera lidhet përmes wifi’së.

Ajo është e pajisur me një gjatësi fokale prej 2.8 mm dhe me një kënd shikimi prej 105 shkallëve horizontalisht.
Informata rreth publikuesit
fadil
Fushë Kosovë
049676051
Dardani,Lagja Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »