SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
zbritje e madhe e kompjuterave dhe laptopave
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '18
ID e produktit :
187951
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten kompjutera dhe laptopa të rinj dhe te përdorur, me çmime
shumë të volitshme.
Informata rreth publikuesit
bashkim
Prishtinë
+38649546676
Rruga Garibaldi 9/1, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »