SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Rolex Ouster Perpetual date
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '18
ID e produktit :
188117
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet ora e markes Rolexđź’Ż. Ka garancionin e ores gjithashtuh posedon dokumentat origjinale te saj , ka vulen e markes Rolex.Eshte mekanike dhe me puls e cila nese terheqet prej dore pas disa ore ndalon. Eshte e cilesis te lart AAA, ka paketimin origjinal dhe dokumenta origjinale.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flavion
Pristina
045851634
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »