SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*KAMIN ELEKTRIK 183cm tani me super cmim per vetem 549euro*
Çmimi :
€549.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '18
ID e produktit :
188155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*** OFERTË SPECIALE ***

*KAMIN ELEKTRIK 183cm tani me super cmim per vetem 549euro*

Dimensionet : 183cm gjersi x 55cm lartesi x 14cm thellsi.

Efekti real i flakës

Teknologjia LED e kursimit të energjisë
Konsumi i energjisë prej 15 vat (pa ngrohje)

*Sistem te ngrohje 2kW ( te larte dhe te ulet )
**Vendosja e efektit të flakës vetëm pa ngrohje
**Ndezje me telekomandë
*** 12 MUAJ GARANCION

Adresa :
** Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

*** në Ferizaj
Rr. Driton Islami

*** në Prizren
Rr. William Walker ( perball emona city )

+37744/124-992 (viber)
+38643/509-077

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara ©2018 IDEAL®, All Rights Reserved ©2018 IDEAL®
Informata rreth publikuesit
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »