SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qeramikë Punues
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '18
ID e produktit :
188207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania LUMRIMI sjell në tregun e Kosovës një përvojë shumë vjeçare të shërbimeve profesionale në shtrirjen e qeramikave në:

 Dysheme të ndryshme,
 Mure,
 Shkallë,
 Banjo,
 Dhe shërbime të ngjashme.

Për informacione shtesë dhe kontraktim të punës mund të kontaktoni në:
Tel (Viber): +377 45 567 344
Email: lumrimb@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Lumrim
Ferizaj
045567344
Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »