SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyer dhe Dritare nga Fenster Plast
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '18
ID e produktit :
188217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania Fenster Plast me një përvojë të gjatë në prodhimin dhe montimin e dyerve dhe dritareve ofrojnë këto produkte:

 Dyer dhe dritare nga PVC
 Roleta me motor
 Roleta me telekomandë
 EKO xham 4 Stinor me Gass
 Korniza të ndryshme (Rama)

Për informacione shtesë dhe kontraktim të punës mund të kontaktoni në:
Tel (Viber): +383 45 906 908
+383 44 777 486
Email: kasumajkorab@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Korab
Ferizaj
045906908
Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »