SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EKG Transmetuese per 30 sekonda rezultati
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '18
ID e produktit :
188256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aparat kompakt dhe i pershtatshem per ta pasur me vete ne cdo vend(canten tuaj).
Pamje e drejtperdrejte per pacient dhe per perdorime ne cdo vend si,shtepi,spitale dhe klinika te ndryshme.
Me pamje te drejtperdrejte te rezultateve,ska nevoje per kabll apo elektroda,
Zbulon sinjalin e zemrës dhe paralajmëron për parregullsi të mundshme
– Memorie për 300 matje në kartën SD me mundësi transferimi të të dhënave në kompjuter personal
– Konsumi i ulët i baterisë (gjithashtu punon me bateri të ringarkueshme)
– Përfshin një softuer të analizës së të dhënave që ju njofton dhe bën rekomandime bazuar në rezultatet e arritura
– Shikoni opsionet në kamera në 3 gjuhë (anglisht, gjermanisht dhe frëngjisht)
– Aksesorët: lexues letrash me bira, softuer për analiza të të dhënave (ECG Viewer Software)
– Përmasat: 121 mm (d) x 67 mm (W) x 24 mm (në)
– Pesha: përafërsisht. 130 g (me bateri)
– Vendosni përmbajtjen: bateritë 2 x LR03 (AAA), kartën e kujtesës SD, kutinë e ruajtjes, manualin e përdorimit, garancinë
Informata rreth publikuesit
fadil
Fushë Kosovë
049676051
Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »