SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
3D panoramic camera wifi ne forme pocit elektrik
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '18
ID e produktit :
188257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo kamerë sigurie është e dizajnuara për përdorim në ambiente të mbyllura si dhoma, lokale, zyre etj.. ndërsa është e pajisur me një sërë karakteristikash të avancuara, karakteristika të sigurisë dhe lidhje të shpejtë.

Pamjen e kamerës mund ta shikoni përmes IP nga çdo kompjuter, celular apo tablet, ndërsa kamera lidhet përmes wifi’së.

Ajo është e pajisur me një gjatësi fokale prej 2.8 mm dhe me një kënd shikimi prej 105 shkallëve horizontalisht.
Informata rreth publikuesit
fadil
Fushë Kosovë
049676051
Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »