SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Skele ( nagare )
Çmimi :
€13.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
ID e produktit :
188263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten skele nagare me qmim te volitshem prej 13€ per cop skelet jan shum pak te perdorura gjatsia maksomale 2m minimale 1.20 dhe gjersia 1m

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Malsor
045220495
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »