SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HEAD!!
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '18
ID e produktit :
188360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qizmet janë në gjendje shumë të mirë,ato qe e njohin marken HEAD e din se është nje nder firmat më të mirat dhe më kualitative.
Nr. është 43(26.7cm).
Arsyeja e shitjes është se numri i vogël.
Unë personalisht i kum ble(para 2 viteve) me gjithë skija 120€, dikun 40€ mu kan bo vetem qizmet.
Çmimi i volitshëm!!
Informata rreth publikuesit
Zgjim
Ferizaj
+38649470206
Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »