SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Samsung galaxy s8 plus
Çmimi :
€460.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '18
ID e produktit :
188367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung galaxy s8 plus, shumë pak i perdorur , sikur i ri,pa asnje shenje, i ardhur nga Zvicrra, origjinal, garantoj per te !TelefonIpko dhe viber +38349643390

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jetmir
+38349643390
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »