SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Saldues
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
ID e produktit :
188411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
”Metal Dekor” me një përvojë shumë vjeçare në saldim sjell në tregun e Kosovës shërbimet profesionale në saldimin e:
• Dyerve,
• Shkallëve (Gilindera),
• Rrethojë metalike (në oborre),
• Konstruksione tjera metalike.

Për më shumë informata dhe porosi mund të n’a kontaktoni:
Tel: 044 201 584
Email: begzeqiri2@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Beg
Ferizaj
044 201 584
Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »