SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Izolim dhe Fasadim nga "Greta Com"
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
ID e produktit :
188448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Biznesi individual i ndërtimtarisë i quajtur "Greta Com" me pronar Bajram Canolli është kompani ndërtimore që merret me kryerjen e shërbimit të izolimit/ fasadimit të jashtëm dhe të brendshëm të objekteve.

Për më shumë informacione apo kontraktime të punës mund të na kontaktoni në:
Tel: 044 358 302
Email: bajramcanolli0@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Bajram
Prishtinë
044 358 302
Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »