SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Snowboard Rossignol Krypto Magtek + ROME + thirtytwo!
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
ID e produktit :
188544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet snowboardi : Rossignol Krypto Magtek 159cm
( All Mountain - Freeride ) - 350 $
Markerat (Bindings) : Rome Arsenal SE ( Special edition ngjyra - exclusive ) ( All Mountain - Freeride) - 150$
Qizmet ( Boots ) : Thirtytwo Exit 2017 - Numer 44-45.
100$
Shiten edhe veqmas.
Qmimi se bashku ( Snowboard + markera + qizme ) - 550$
Qmimi se bashku ( Snowboard + markera) - 470$
Snowboardi ka teknologjin magtek e perdorur tani nga rossignol , libtech dhe gnu. Shihet ne videon me poshte.
Ideal per powder, shpejtsi, carving , icy conditions , slush e piste.

Te gjitha te perdorura vetem nje sezon.

Kontako per qdo informate tjeter apo fotografi- 045 902 444 ( Viber , Whatsapp)

Review per snowboard:
www.youtube.com/watch?v=oBoX2dNbGGc 
thegoodride.com/snowboard-reviews/rossignol-krypto-review-and-buying-advice/ 

Review per markera:
thegoodride.com/snowboard-binding-reviews/rome-arsenal-review-and-buying-advice/ 
Informata rreth publikuesit
Lorent
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »