SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Pajisjet per Furre Buke
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '18
ID e produktit :
188550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kompleti pajisjeve per furrë buke .Ne cmim perfshihet : furra me tre vatra TAGLIAVINI ekonomike (kapacitet +160bukë),dhome fermentimit POLIN,2 tavolina druri dhe inoksi,brumatricja POLIN 80-100kg,frigorifer profesional inoksi,100tava ,3 karrela.Bashke edhe pjesa e shitjes me tavolinen inoks,raftin dhe prersen e bukës.Makinerite jane blere te REJA dhe jan vetem 2 vjet te perdorura!!!Nr celit 0698297077

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Joni
Prishtinë
0698297077
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »