SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Inventar per Kafiteri dhe Lokale
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
ID e produktit :
188687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Inventar per Kafiteri dhe Lokale

Prince Coffee Shop / Prizren / Qender

Karrika Foto nr. 1, 36 cope (Cmimi 14 euro per cope)

Karrika Foto nr. 2, 126 cope (Cmimi 14 euro per cope)

Tavolina Foto 1, 34 cope. (Cmimi 35 euro per cope)

Tavolina Foto 2, 10 cope. (Cmimi 35 euro per cope)


Nr. Kontaktues: 045 560 380
Email: zija.kapuqi@princecoffeeshops.com
Informata rreth publikuesit
Prince Coffee
Prishtinë
045560380
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »