SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Laptop
Çmimi :
€139.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '18
ID e produktit :
188774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Modeli - Dell Latitude | E6320
Windows 7
Intel Core i5-2520M CPU 2.50GHz 2.50GHz
RAM - 4.00 GB
500 GB , HDD
Bateria e mban 3 ore.

I po sa ardhur nga gjermania eshte shum i ruajtur dhe ne gjendje shum te mire
Adapterin e ka original

Tel +386 43 998 322
Informata rreth publikuesit
Liridon
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »