SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobileri Emiri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
ID e produktit :
188798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mobileria EMIRI sjell në tregun e Kosovës një përvojë shumë vjeçare në prodhimin e mobiljeve sipas porosive, si:
- Kuzhina,
- Dhoma gjumi,
- Tavolina,
- Karriga,
- Dollapë,
- Dhe shërbime tjera sipas porosisë.

Për informacione shtesë mund të kontaktoni në:
Tel (Viber): +383 44 532 145
Email: lulzim.aliu@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Ferizaj
044 532 145
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »