SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Galaxy s7 edge
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
ID e produktit :
188906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Galaxy s7 edge 32 gb silver ne gjendje perfekte optike dhe teknik.Qmimi 260Kontakt +383-45-427-528

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edi
Prizren
044-119-354
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »