SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shiten mobiljet
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '18
ID e produktit :
188923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kuzhina 2.50 m - 150 euroKauqa te kuq 3,2 dhe 1 - 250 euroDollapi i hint - 100 euroTavoline - 50 euroKauqa te kaft 3 dhe 2 - 200 euroTavoline per Tv - 90 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdrin
+38345512212
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »