SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 5S Black - 16 GB - Full Unlock
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '18
ID e produktit :
189205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iPhone 5S BLACK me 16 GB hapesire eshte i ruajtur.

Arsyja e shitjes eshte se perdori telefon tjeter dhe nuk jam tu e shfrytezu.
Informata rreth publikuesit
Berat
Prishtinë
044816866
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »