SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes bicikleten ne gjendje shumw te mire dhe cmime shume te lire
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '18
ID e produktit :
189323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bicikleten 24she me dy gomat e nderruara ne gjendje te rregullt pa asnje problem nr i viberit +38349767657 nr i telefonit 049767657 cmimi shume i volitshem dhe sipas marrveshjes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edi
Klina
049767657
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »