SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Studio ELENA - Mitrovicë
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '18
ID e produktit :
189468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Studio ELENA me pronare Ibadete Bajrami sjell ne Mitrovicë përvojën shumëvjeçare si frizere duke ofruar këto shërbime:
- Prerje
- Fenerim
- Ngjyrosje dhe Shatir
- Grim
- Mbjellje e thonjve
- Formësim dhe ngjyrosje të vetullave.

Për rezervime na kontaktoni në numrin:
Tel: 049 376 479
Informata rreth publikuesit
Ibadete
Mitrovicë
049376479
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »