SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet karroca, luhatësja dhe lisharësja
Çmimi :
€215.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '18
ID e produktit :
189579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet karroca 3/1 e firmës jungle e përshtatur prej 0-3 vjeç, çmimi 150 €, luhatësja e firmës italiane lorelli me dy pozicone 35 € si dhe lisharësja e firmës pasha baby poashtu me dy pozicione 30€. Të gjitha janë blerë jashtë Kosovës dhe janë thuajse të reja sepse janë përdorur shumë pak. Për informata kontaktoni në nr: 044/452111.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Coca
Prishtinë
044452111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »