SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kauqa 9 cope
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '18
ID e produktit :
189644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiiten 8 kauqa me dim(120cm) dhe nje kauq me djm (200com) jan ne gjendje shum te mire...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ermir
Gjakovë
049 363 100
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »