SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ekstra Auto Diagnostifikim Vag Com VCDS 18.9 Ros-Tech
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '18
ID e produktit :
189679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Diagnostifikim I verzionit te fundit per VW VCDS 18.9 VW Audi Shkoda Seat.Ka mbi 20.000 gabime qe I njeh,lexon kilometrat e sakta nga ECU e motorit dhe shume opcijone tjera Regjenerim te Disel Partikel filter,ABS,Klim,te dhenat e motorit,elektronika e automjetit.
Me e reja e ketij diagnostifikimi eshte qe mundesh me perdor Login Coding
Perfshin modelet më të reja
Pajtueshmëria me modelet e fundit VAG
Ndihma për kodim të gjatë (LCode) është përditësuar
Funksionet speciale për VW Touareg (7P) EPB
Përputhshmëria me Windows 10
Ne gjuhen Angleze e Gjermane
Informata rreth publikuesit
Lugina
Prishtinë
+381637584819
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »