SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Auto Diagnostifikim Delphi CDP+ një Pllak
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '18
ID e produktit :
189681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
.Perfshin te gjitha automjetet nga viti 1998 deri ne vitin 2015.Mundet te perdoret me kabllo dhe me blututh.

Delphi permban mbi 50 prodhues te automjeteve: Audi, BMW, Cadillac, Chervrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Isuzu, Jaguar, Jeep, KIA, Lamborghini, Lancia, Landrover, Lexus, Lotus, Mahindra, Maserati, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, OPEL, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Samsung, Seat, Škoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo.
Munden te percillen gjitha parametrat e ODB airbrg,klim,centrall,kodimi i dizneve,regjenerim Partikell filter edhe shume parametra te tjere.Softveri eshte 2015 R3
Keni ne treg lloj lloj autodiagnostifiki por delphi me nje pllak eshte i kualitetit me te mire.
Ne paket perfshihen:
1 x Paisja Delphi CDP
1x USB kabëll
1x CD
1x Led OBD kabëll

nr.per kontakt+381637584819
Informata rreth publikuesit
Lugina
Prishtinë
+381637584819
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »