SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Llaptop HP
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '18
ID e produktit :
189721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Llaptopi eshte ne gjendje shum te mire teknike, i7 gjenerata e dyte ka shpejtesi mjaft te madhe, Ram Memorie 4 GB me mundesi zgjerimi, 750 GB HDD, volumin e integruar ne Beats Audio dhe me nje Grafik shum te mir, Fingerprint etj.
Bateria nuk e mban, eshte i pajisur me Windows 10 me licens origjinale dhe ka offise 2010, Adobe Acrobat, Nero 2014, Need for Speed Most Wanted, te gjitha jane me license.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »