SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Samsung Galaxy S7 Edge Gold
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '18
ID e produktit :
189727
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefoni eshte ne gjendje shume te mire fizike dhe teknike, posedon 32 Giga memorie, eshte blere ne Amerike dhe nuk ka asnje problem me vale.
Informata rreth publikuesit
Yll
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »