SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 6s
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
ID e produktit :
189737
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iPhone 6s i ri Ngjyra GOLD Kapaciteti 16gb Me paket dhe te gjitha paisjet.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
049690704
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »