SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JAKNE ZARA 100 % lekurë Meshkuj
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
ID e produktit :
189771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet jakna për Meshkuj ZARA 100 % Lekurë e perdorur ,e ruajtur ,nuk eshte e demtuar
rrine mire dhe ka stil
fotot origjinale te jaknes
Çmimi 50 euro
info 044760094
Viber +38344760094
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »