SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vegla pune Cefa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '13
ID e produktit :
18986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Pershendetje kam disa gypa te rrumbullaket jan te trashe memuri 8milimetra jan te gjate 3.30 dhe Fi 115 qmimi i gypit esht 45 euro ju mirepres.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Ferizaj
045201580
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »