SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tesha kat per dasma,mbremje te matures dhe ahengje te ndryshme
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
ID e produktit :
189994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tesha kat per ahengje,mbramje te matures dhe dasma.Te Blera ne Kroaci,Teshat jan perdorur vetem njeher dhe jan modeli i fundit,disponoj me dy komplete te teshave, kompleti i parë eshte ngjyr teget kaltert e mbyllur 50 drop 6 per gjatësin 170cm - 175cm,Me komplet të teshave vjen kravata flutur me ngjyr vishnje si dhe faculeta e mendafsht me ngjyr vishnje.Kompleti i dyt eshte i madhsis 52 drop 8 per madhsinë 177cm - 182cm, ky komplet ka pantollonat e zeza, sakonë ngjyr vishnje,jelekun kombinim ngjyr vishnje dhe te zez, ne kete komplet perfshihet edhe kravata me gurë dhe kurdeli ngjyr vishnje dhe faculetë e mëndafsht ngjyrë e zez.Çmimi 120€ per nje pal (Çmimi i Negocjushem)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ensar
+38649169037
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »