SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chip Tunning per Diesel dhe Benzin motora
Çmimi :
€35.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '18
ID e produktit :
190020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Chip Tunning eshte paisje qe ja rrit fuqin motorit rreth 35% .
Kjo paisje vendoset ne OBD-e autonjetit,ne prizen ku diagnostikohet automjeti.Mundesh me heq apo me vendos mbas deshires tende.Ka nje perparesi qe Chip tunning nuk e ke bere ne kompjuterin e automjetit tuaj ne ECU ne nuk mundesh ta hekesh më,kjo paisjet vendoset jasht dhe mundesh ta hekesh kur te duash dhe ta vendosesh.
Per benzin motora nga 1 jnari i vitit 2001
Per Diesel motora nga 1 janari i vitit 2003
na kontaktoni per informata +381637584819
Informata rreth publikuesit
Lugina
Prishtinë
+381637584819
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »