SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Elektro City Prishtine 045 341 241
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '14
ID e produktit :
19003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Elektro City Prishtine


Elektro City ka nje ekip te specializuar i cili merr persiper cdo lloj instalimi elektrik, per nevoja shtepiake apo industriale. Ne e kryejme punen ne kohe, brenda buxhetit te planifikuar dhe ne perputhje te plote me projektin, normat ligjore dhe kushtet e sigurise.

Ne besojme se puna ka vlere kur ajo kryhet mire dhe jemi te fokusuar per te realizuar me te miren e mundshme dhe per te ofruar cmimin me te arsyeshem.

Ne mund t'ju kursejme duke ju ofruar projektin apo propozuar zgjidhje teknike alternative dhe me te lira, e qe arrijne te njejtin qellim.

Ne synojme qe cdo gje te jete e lehte per ju si dhe ofrojme orar pune fleksibel. Ne diskutojme me ju per cdo projekt dhe ju ofrojme keshilla dhe sugjerime qe e permiresojne projektin

Ju ofrojm këto sherbime
* Instalime elektrike si dhe mirëmbajtjen e tyre
* Riparojm dhe instalojm të gjitha paisjet e amvisris
* Montimi dhe servisimi i gjeneratorëve deri 1000 KvA
* Instalime dhe mirëmbajtjen e ndriqmeve publike private
* Ekipet tona posedojn aparaturen moderne te detektimit te kabllove nentoksore
* Ekipet tona kanë përvoj pune 10 vjeqare

Intervenimet ne cdo kohë

Tel 045 341 241
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
045341241
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »