SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet biznesi ne shitje ne lagjjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
ID e produktit :
190067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet biznesi "Butiku" ne shitje ne lagjjen Ulpiana perball restorant “Beni Dona” ka 140m2 dy katëshe. Butiku është i furnizuar me tesha për meshkuj, dhe fëmij, nga Turqia. Butiku është i regjistruar, me obligime 00, i furnizuar dhe është duke funksionuar. Gjithashtu është i kompletuar, ska nevoj për asgjë.
Munde te shitet me kompenzim, banes ose Toke.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »