SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET #PEMISHTJA moderne në LIPJAN(Llugagji-Rubovc)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Prill
ID e produktit :
190086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
▪️#SHITET#PEMISHTJA moderne me sistem kunder bresherit, sistem pike/pike siperfaqe 13 ha.▪️Ka ➖6 ha me molle;➖ 4,5 ha me dardhe,➖ 1 ha me berthamore kumbull, qershi, vishnje, pjeshke,kajsi, sidhe kopshte ideal per ndertim te shtepis per banim.▪️Pemishtja ka edhe frigorifer me kapacitet per rujtje 500ton, si dhe kalibrator per klasifikim te molles me kapacitet 5ton ne ore.Pemishtja gjindet ne mes te dy fshatrave Llugagji dhe Rubocv, me rruge te asfaltuar.
Qmimi i VOLITSHUM Iinfo:+38345653447Facebook:Maison Patundshmërialisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »