SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET#PEMISHTJA moderne në Lipjan(Llugagji)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Prill
ID e produktit :
190087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Shitet#PEMISHTJA moderne me sistem kunder bresherit, sistem pike/pike siperfaqe 13 ha.▪️Ka 6 ha me molle; ➖4,5 ha me dardhe, ➖1 ha me berthamore kumbull, qershi, vishnje, pjeshke,kajsi, sidhe kopshte ideal per ndertim te shtepis per banim.▪️Pemishtja ka edhe frigorifer me kapacitet per rujtje 500ton, si dhe kalibrator per klasifikim te molles me kapacitet 5ton ne ore.▪️Pemishtja gjindet ne mes te dy fshatrave Llugagji dhe Rubocv, me rruge te asfaltuar.
Info: +38345653447Facebook:Maison Maison Patundshmërialisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »