SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sabaja Dr's Beer House: Meny ditore për 06.11.2013 / Daily Menu for November 6, 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '13
ID e produktit :
19012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Menyja ditore për sot: Supë me perime, oriz me mish pule, sallatë e freskët dhe një lëng apo kafe. Çmimi vetëm 3,40 Euro!
Daily menu for today: Vegetable soup, chicken breasts with rice, fresh salad and one juice or coffee. Only 3,40 Euros!
Informata rreth publikuesit
Sabaja Dr's Beer House
Prishtinë
049582000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »