SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bojler me Gas ( Plin )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '14
ID e produktit :
19016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesim Bojlera me Plin ( Gas ) ,GJINDEMI PERBALLË ,,ETC ,ELKOSIT,FERIZAJ
Bojleri punon ne forme Automatike ,ne momentin qe e hap qeshmen ( Rubineten ) bojleri fillon me punue me gas dhe menjehere e nxen ujin.

Ështe i sigurt nuk paraqet aspak Rrezik Sepse Bojleri Punon me shtypje te ujit ,,,janë Ekonomik dhe efikas .
nese doni te kurseni Rrymen dhe Paratë Atehere Merrni Bojlerin me gas dhe ne mund te ju tregojme per Montimin e Bojlerit.,MONTOHET SHUME LEHTE
Hargjimet i ka shume te vogla.PESE HER ME PAK HARGJON SE BOJLERI ME RRYMË Bojleri ska te bej aspak me rryme.
Garancion 1 vit.
NESE NDALET RRYMA JU MUND TE PASTROHENI ,

KURSE RRYMEN DHE KOHEN !
KETA BOJLERA MUND TE PERDOREN PER SHTEPI , QEBABPTORE ,RESTORANTE, FAST FOOD ,BANJO,KUZHINA,ETJ

per me shume kontaktoni 044 205 539
GJINDEMI PERBALLË ...ETC -ELKOS -it Ferizaj
Informata rreth publikuesit
AMIGO
Ferizaj
+37744205539
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »