SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet taktori me prokolic
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '18
ID e produktit :
190214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet traktori fergusan 39 viti 1983 me prokolic te beogradit. traktori eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe posedon goma te mira. posedon edhe kuken automatike . qmimi i diskutueshem 4300 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
edison
Kastriot
049134572
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »