SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes sony play station 2
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '13
ID e produktit :
19022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes sony play stations 2 me usb ka gjithashtu memory card slot ka dy gjojstika dhe te gjitha pjeset percjellese ,eshte ne gjendje shum te mir dhe shum i ruajtur ne varesi te madhsis se usb mund te shtini edhe lojrat e juaja tprefuara ne kete qmim hyn edhe usb me 4gb
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »