SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAMINA PELETEI ME NXEMJE QENDRORE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '14
ID e produktit :
19025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHESIM KAMINA ME PELET PER NXEMJE QENDRORE TE PRODHIMIT
ITALIAN PREJ 15 KW DHE 23 KW ,KAMINAT KAN TE INTEGRUAR POMPEN E UJIT DHE ENEN EKSPANDUESE SI DHE KAN PROGARMIN QE MUNDENI TA PROGRAMONI TE HARGJOJ LENDEN DJEGESE SIPAS KOHES QE JUVE JU KONVENON SIPAS DESHIRES SUAJ,

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC ,ELKOSIT

TEL 044 205 539
Informata rreth publikuesit
AMIGO
Ferizaj
+37744205539
FERIZAJ [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »